Gairė: Baltymų dieta

Kuo naudingi avinžirniai?

Avinžirniai yra vieni vertingiausių ankštinių. Mitybos specialistai teigia, kad baltymų juose yra tiek, kiek jautienoje ar vištienoje ir net daugiau nei kiaulienoje, tai puikus ląstelienos, vitaminų ir mineralų šaltinis. Juos galima naudoti ruošiant daugybę patiekalų ir jie puikiai tinka lieknėjantiems! Avinžirnių nauda: Svoris. Avinžirniuose yra itin daug ląstelienos, kurios dėka ilgiau jaučiamas sotumo jausmas, normalizuojasi […]

Skaityti daugiau

3 etapų dieta

Dieta paremta trimis etapais – organizmo detoksikacija, svorio metimu bei svorio palaikymu. Jos tikslas yra išmokyti žmones valgyti teisingai, laiku ir suvokti maisto poveikį organizmui. 1 etapas. Detoksikacija Šio, 3 dienas trunkančio etapo metu, leidžiama valgyti tik baltymingą maistą (paukštieną, žuvį, kiaušinių baltymus, liesus pieno produktus). Kasdien būtina išgerti 2 – 3 litrus vandens ir […]

Skaityti daugiau

Atkinso dieta

JAV moklslininkai nustatė, kad moterys, kurios ploninosi pagal Atkinso dietą, svorio numetė net du kartus daugiau nei tos, kurios laikėsi kitų dietų.

Skaityti daugiau

Baltymų dieta

Besilaikydami šios dietos per dešimt dienų galite numesti 5-7 kilogramus. Jei norite numesti daugiau, po dešimties dienų padarykite poros savaičių pertrauką ir vėl sugrįžkite prie šios dietos.

Skaityti daugiau

Kremliaus dieta

Rusijos politinis elitas pamišęs dėl baltymų, skaičiuoja riebalus ir ignoruoja angliavandenius.

Skaityti daugiau

Pietų paplūdimio dieta

Po pirmų dviejų savaičių turėtum netekti 4—6 kg svorio. Pakis tavo kraujo savybės ir palankiai veiks širdies bei kraujagyslių darbą. Taigi ne tik suliesėsi, bet ir pagerinsi savo sveikatos būklę.

Skaityti daugiau