Gairė: Greitos dietos

Atkinso dieta

JAV moklslininkai nustatė, kad moterys, kurios ploninosi pagal Atkinso dietą, svorio numetė net du kartus daugiau nei tos, kurios laikėsi kitų dietų.

Skaityti daugiau

Grikių dieta

Grikių dieta – laikantis šios dietos galima numesti 7 – 12 kg per vieną-dvi savaites. Grikiai suteikia sotumo jausmą ir tuo pat metu išvalo organizmą.

Skaityti daugiau

Trijų dienų dieta

Trijų dienų dieta žada, kad per 3 dienas atsikratysite 3-4 kilogramų, išvalysite organizmą, sumažinsite cholesterolio kiekį kraujyje ir pajusite energijos antplūdį.

Skaityti daugiau

Paprastoji dieta

Šios dietos laikomasi savaitę. Jeigu norite sumažinti svorį, turėsite pakoreguoti savo mitybą. Visiškai atsisakykite miltinių gaminių, saldumynų, druskos, cukraus, majonezo, dešros, sviesto, valgykite mažiau duonos. Trumpai tariant, dietos planą ir dienos meniu sudarote patys, bet jis turi būti racionalus ir subalansuotas. Išlaikykite rekomenduojamas baltymų, riebalų ir angliavandenių proporcijas. Nors svorį mesti bus sunku, tikėkite savimi […]

Skaityti daugiau

7 būdai pagreitinti medžiagų apykaitą

Klausimas, kaip paspartinti medžiagų apykaitą, yra aktualus visiems, norintiems padailinti kūno linijas. Šie 7 paprasti patarimai padės pasiekti tikslą lengviau ir greičiau. Venkite dietų, smarkiai ribojančių suvartojamų kalorijų skaičių. Gali būti, kad jos išties padės sulieknėti, tačiau su krintančiu svoriu neteksite ir labai reikalingos raumenų masės, vadinasi, medžiagų apykaita ženkliai sulėtės. Gerkite daugiau vandens. Jis […]

Skaityti daugiau

Kleopatros dieta

Dietos esmė – valgyti daug kartų per dieną, tačiau nedideliais kiekiais. Tokiu būdu nesijaus alkio, o skrandis nebus apkrautas nereikalingu maistu.

Skaityti daugiau

Svorio metimas

Šiais laikais daugeliui žmonių svorio metimo tema yra aktuali. Vieniems dėl to, kad jiems tikrai reikia numesti nemažą antsvorį, kuris neretai labai kenkia sveikatai, kitiems tereikia šiek tiek pakoreguot svorį, o dar kitiems tai tėra dalis mados.

Skaityti daugiau

Iškrovos dieta (Iškrovos diena)

Iškrovos dieta (arba tiesiog iškrovos diena) ypatinga tuo, kad jos reikia laikytis vieną dieną per savaitę. Tokią dieną galima pavadinti organizmo valymo diena, o kartoti kiekvieną savaitę reikėtų tam, kad būtų pasiekti geresni rezultatai, kadangi po vienos dienos numetama tik apie 0,5 – 1 kilogramas svorio, dalis kurio vėliau grįžta. Tuo tarpu kas savaitę tokiu būdu valant organizmą, svoris krenta pamažu, bet užtikrintai. Be to, jau kitą dieną pagerėja bendra savijauta, tačiau tuomet nerekomenduojama staigiai apkrauti organizmą sunkiu maistu.

Skaityti daugiau

Greita kiaušinių – medaus dieta

Laikantis kiaušinių – medaus dietos, per dvi dienas galima numesti apie 1,5 kg. Tačiau teks priprasti gerti žalią kiaušinio trynį su medumi.

Skaityti daugiau

Ananasų dieta

Ananasų – efektyvus būdas netekti 2 – 3 nereikalingų kilogramų per trumpą laiką.

Skaityti daugiau
1 iš 212