Gairė: žvaigždžių dietos

Superdieta! Taip lieknėja prancūzų manekenės

Norite būti ypač lieknos ir grakščios kaip manekenės? Siūlome dietą, kuri yra labai populiari Prancūzijos manekenių tarpe. Ryte – puodelis žaliosios arbatos su 1 arbatiniu šaukšteliu medaus. Šiek tiek vėliau – puodelis kavos su pienu, 1 džiūvėsėlis su sviestu. 12 val. – salotos iš ridikėlių, morkų, žalumynų, pomidorų, gabalėlio neriebaus sūrio ir keletą šlakelių citrinos […]

Skaityti daugiau

Glamūriška dieta

Liaunesnė talija, plokštesnis pilvukas ir seksualesnė, gražesnė tu per 21 dieną – ar tai įmanoma? Taip! Vis besikeičiančios mados tendencijos nebepalieka pasirinkimo: turi sulieknėti! Kuo ši dieta skiriasi? Ši dieta – tarsi specialiai sukurta pereinant iš rudens į žiemą. Joje apstu prieskonių, kas padaro patiekalus skanesnius ir įvairesnius. Joje yra truputėlis sūrio, truputėlis kepsnių, ir […]

Skaityti daugiau

Catherine Deneuve dieta

Maitinkitės pagal tokią dienotvarkę 10 dienų ir pamatysite, jog tapsite žvalesnė, energingesnė bei bent 5 kg lengvesnė.

Skaityti daugiau

Claudijos Schiffer dieta

Dietos metu per dieną suvartojama 1200 kcal, tad per penkias dienas turėtumėte numesti apie 3 kg. Būtinų maistinių medžiagų subalansavimas nekelia rizikos sveikatai.

Skaityti daugiau

Laimos Vaikulės dieta

Dainininkės grožio raktas – jau legendine tapusi jos vardinė dieta, kai per devynias dienas gali pamesti net devynis kilogramus.

Skaityti daugiau

Melanie Griffith dieta

Ši dieta pavertė Melanie Griffith iš žavios storuliukės į gundančią gražuolę, kuri sugebėjo sužavėti seksualųjį ispaną Antonio Banderasą.

Skaityti daugiau