86
Pasibaigęs. Vakar 17:20
92
86

V.Slivka pelnė įvartį, o jo klubas užfiksavo istorinį pasiekimą Graikijoje kitų užsienyje žaidžiančių lietuvių pasirodymai

2024.02.28 19:46
Vykintas Slivka | Organizatorių nuotr.

Trečiadienį Graikijos Super lygoje įvartį pelnė lietuvis Vykintas Slivka, bet lietuvio ginamas „Lamia“ klubas svečiuose 1:3 nusileido „Atromitos“ klubui.

V.Slivka žaidė visas rungtynes ir pasižymėjo 26 minutę, o po lietuvio tikslaus smūgio rezultatas tapo lygus 1:1.

Visgi, antrajame kėlinyje „Atromitos“ pasižymėjo dar du kartus ir šventė pergalę. Tiesa, V.Slivka ir antrajame kėlinyje pasiuntė kamuolį į vartus, bet įvartis po VAR peržiūros nebuvo įskaitytas dėl pražangos.

Pats. V.Slivka 88 minutę (po VAR peržiūros) dar buvo įspėtas geltona kortele, o „Lamia“ po pralaimėjimo su 34 taškais lieka šeštoje vietoje ir pirmą kartą klubo istorijoje sezoną tęs tarp šešių stipriausių lygos komandų.

Saudo Arabijos antroje pagal pajėgumą lygoje vartininkas Džiugas Bartkus praleido įvartį, bet lietuvio atstovaujamas „Al Orubah“ klubas išvykoje 4:1 nugalėjo „Hajer“ komandos žaidėjus ir su 44 taškais pakilo į antrą lygos vietą.